Cumartesi 20:00 - 22:00

Diana İle Rafta Kalmasın

Rafta Kalmasın ”En sevilen unutulmayan şarkılarla”

Şarkılar, insanoğlunun var olduğu günden bu yana hep hayatın içinde vardı, ama bir tını ama bir mırıldanma yada bir ıslık.

Şarkıların geçmişini araştırmaya kalksak belkide tam olarak ilk çıktığı tarihi o tınıyı bilemeyiz, ama zamanın içinde yer alan öyle şarkılar var ki unutmak ne mümkün, bazen kulağımıza, dilimize öyle bir yerleşir ki belki de günlerce aynı şarkıyı yada melodisini mırıldanır dururuz. İşte tam da burada özlenen, sevilen şarkılar çalsa da dinlesem dediğiniz o yüreğinize sinmiş tınılarla tam da buradayım. Türkçe pop & Rock – Eskiler & Yeniler – 90’lar Rafta Kalmasın değil mi 🙂

Radyo’da Ben ?

rafta kalmasın
rafta kalmasın

Herkes birazcık radyocudur.

Kimi dinlemeyi kimi çalmayı sever, dinlediğimiz şarkılarda çoğu zaman kendimizden bir şeyler arar dururuz. Hele o sevdiğimiz melodiyi o tınıyı duymasın kulaklarımız değmesin kalbimize, hemen sesini biraz daha açarız ve o anı yaşarız.

Şarkılar her zaman bizlerin tercümanı oldu, bu illa slow şarkı olacak değil çünkü her tarzın içinde her insana göre mutlaka bir şeyler var bende sizin içinizdeki o şarkıya tercüman olmaya geldim. Müzik evrenseldir duygu her dilde aynı anlatılır sadece dili değişir. Programımda buluşmak ümidi ile esen kalın.

 

 

Radyo Ve Radyoculuk

Hit müzik deyince, bu başlığın altında dinlemeyi istediğiniz her şeyi burada bulabileceksiniz. Renkli bir uslupla, müzikçileri, onların renkli dünyalarını, görünenin/duyulanın dışındaki fısıltıları bu radyodan duyabileceksiniz.