Dj’OL

Dj’OL

Dj'OL

Yayıncı olmak ister misiniz ? ♫

Sizde bize katılarak, içinizdeki yayıncıyı uyandırmaya ne dersiniz?.

Radyoların ilk çıkışından itibaren bir çok insanın içinde aynen şu duygu uyandı; ya bende sesimi bir duyurabilsem radyocu olabilsem diye, aslında hepimizin içinde bir radyo'cu var.

Yayıncı olmak ister misiniz ?
Yayıncı olmak ister misiniz ?

Ben yayıncılığa başlamadan önce, herkes gibi müzik dinlemeyi çok seviyordum, hatta yüksek baslı ve iyi tizlere sahip kolonlar alıyordum, o zamanlar ''technics '' marka set şeklinde deckler vardı. Daha sonraları zaman ilerledikçe, radyodaki yayıncıları sık sık dinlemeye başlamıştım onlar gibi konuşmaya, espiriler, şakalar, telefon bağlantıları dahil. Hepsini taklit ederdim sanki yayını yöneten ben mişim gibi, sonra bir cesaret yayıncı olmaya karar verdim. Ve bu tam 5 yıl sürdü, şimdi sevdiğim bu işi kendi radyomda sürdürmeye karar verdim, ben hep derim herkesin içinde bir parça yayıncı var.

Sende bu işe gönül verdiysen ve bize katılmak istersen, içinde bu hevesin var ama acaba yapabilir miyim ? diye düşünüyorsan, hiç merak etme biz sana öğreteceğiz 🙂 .

Yada bu işi zaten biliyorsan o halde düşünürsen aramıza "Renk Radyo" ailemize bekleriz bunun için iletişim E-posta adresimiz : iletisim@renkradyo.com yada MESAJ gönderebilirsin. Mutlaka dönüş yapıyoruz en geç 24 saat içinde cevaplıyoruz. Teşekkürlerimizi iletiyor saygılar diliyoruz Renk Radyo Ailesi ©