Tanju İle On Air
Hergün 20:00 - 22:00

Tanju İle On Air

Tanju İle On Air –  Müzik Başlasın

Şarkılar insanın tercümanıdır, bazen kelimeler boğazımızda kalır ya söylemek istediklerimizi söyleyemeyiz ya işte tam da burada şarkılar yetişiyor imdadımıza.

Günün stresinden kurtulmak, hayatın akışını bir nebze de olsa değiştirmek için bu program tam size göre. Her pazar saatler 16’yı gösterdiğinde iki saat boyunca gündenmden uzaklaşalım, yerli & yabancı, hareketli & slow şarkılar on air’a bekleniyorsunuz. Burası Radyonuz Renk Hayatınıza Renk Katmaya Geldik. 🙂

Radyo’da Ben ?

On Air
On Air

Radyo serüveninin başladığı yıllardan bu yana hep içimde bir yayıncılık ruhu vardı, 90’lı yıllarda açılan özel radyolarla birlikte bir çok insan gibi bende içimdeki sesi dinledim ve bu serüvene katıldım. Radyo Renkte olduğum için çok mutluyum aile olmak bu olsa gerek, radyoculuk genel anlamda sıcak ve samimi bir ortamdan oluşuyor ve bunu güzelleştirmek sizin elinizde. Bunu başaran radyomuza ve yönetime canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum saygılarımla.

Tanju İle On Air…

Hit müzik deyince, bu başlığın altında dinlemeyi istediğiniz her şeyi burada bulabileceksiniz. Renkli bir uslupla, müzikçileri, onların renkli dünyalarını, görünenin/duyulanın dışındaki fısıltıları bu radyodan duyabileceksiniz.