Tanju İle On Air
Gün ve saat yok Yok - Yok

Tanju İle On Air

Tanju İle On Air –  Müzik Başlasın

Tanju İle On Air

Şarkılar insanın tercümanıdır, bazen kelimeler boğazımızda kalır ya söylemek istediklerimizi söyleyemeyiz ya işte tam da burada şarkılar yetişiyor imdadımıza.

Günün stresinden kurtulmak, hayatın akışını bir nebze de olsa değiştirmek için bu program tam size göre. İki saat boyunca gündenmden uzaklaşalım, yerli & yabancı, hareketli & slow şarkılar on air’a bekleniyorsunuz. Burası Renk Radyo Hayatınıza Renk Katmaya Geldik. 🙂

Radyo’da Ben ?

Radyo serüveninin başladığı yıllardan bu yana hep içimde bir yayıncılık ruhu vardı, 90’lı yıllarda açılan özel radyolarla birlikte bir çok insan gibi bende içimdeki sesi dinledim ve bu serüvene katıldım. Renk Radyoyu kurduğum için çok mutluyum ve bir aile oluşturmak istedim ve aile olmak bu olsa gerek, radyoculuk genel anlamda sıcak ve samimi bir ortamdan oluşuyor ve bunu güzelleştirmek sizin elinizde. Tüm Ailemizin adına hepinize canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum saygılarımla.

Hit müzik deyince, bu başlığın altında dinlemeyi istediğiniz her şeyi burada bulabileceksiniz. Renkli bir uslupla, müzikçileri, onların renkli dünyalarını, görünenin/duyulanın dışındaki fısıltıları bu radyodan duyabileceksiniz.