Yayıncı Programcılar Arıyoruz

Renk Radyo, yayınlarına devam edebilmek ve daha kaliteli içerikler sunabilmek adına “YAYINCI PROGRAMCILAR” arıyor!
Renk Radyo ekibine katılmak ve yayıncı programcı olarak radyomuzda yer almak istiyorsanız, kısa bir tanıtım yazınızı iletisim@renkradyo.com adresine göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yayıncı Programcılar Arıyoruz
 • 0
 • 37
 • 28 Nisan 2023
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
 • +
 • -

Yayıncı Programcılar Arıyoruz

Renk Radyo, yayınlarına devam edebilmek ve daha kaliteli içerikler sunabilmek adına ” yayıncı programcılar ” arıyor!

İnternet Radyosu Olduğumuzdan Yayınları Evinizdeki Bilgisayarınızdan Yapıyorsunuz. İçinizde Bir Yayıncı Var İse Ve Onu Dışarıya Çıkarmak İstiyorsanız Buyurun Gelin, Yardım Bizden. Deneyimli Deneyimsiz, Kadın Erkek. Katkılarınızdan Dolayı Şimdiden Teşekkürler. Sevdiklerinize Ve Çevrenize Kendinizi Dinletin.

Eğer radyo yayıncılığına meraklı ve bu alanda tecrübeliyseniz, Renk Radyo ekibine katılarak hem deneyimlerinizi arttırabilir hem de dinleyicilerimize keyifli ve kaliteli içerikler sunabilirsiniz.

Renk Radyo, her türden müziği ve programı dinleyicilerine sunan geniş bir yayın yelpazesine sahiptir. Siz de bu yayın yelpazesine katkıda bulunmak ve dinleyicilerimizin ilgi alanlarına hitap eden programlar hazırlamak isterseniz, bize başvurabilirsiniz.

Yayıncı programcı olarak yapacaklarınız:

 • Kendi programlarınızı hazırlamak ve sunmak,
 • Mevcut programlara katılmak ve programlara konuk olarak katılmak,
 • Radyo yayınları için gerekli hazırlıkları yapmak,
 • Radyo yayını için kullanılan yayın programını öğrenmek ve geliştirmek çok kolay.

Yayıncı programcı olarak sizden beklenenler:

 • Radyo yayıncılığına meraklı olmak ve bu alanda deneyim sahibi olmak,
 • Sunuculuk ve/veya yayıncılık konusunda bilgi ve beceri sahibi olmak,
 • İletişim becerileri yüksek olmak ve dinleyicilerle iyi bir ilişki kurabilmek,
 • Tam olarak deneyim sahibi olmasanız bile, diksiyonunuz ( konuşma beceriniz olmalı yada radyomuzda geliştirmeli )

Yayıncı Programcı

Renk Radyo olarak, yayınlarımıza katkıda bulunacak gönüllü yayıncı programcılarımızı bekliyoruz!

Yayıncı programcı olarak radyomuzda yer alacak olan kişiler, radyo yayıncılığına ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes olabilir. Eğitim veya tecrübe konusunda özel bir şartımız yoktur ancak yayın yapacak olan kişilerin en azından temel bir yayıncılık bilgisine ve deneyimine sahip olmaları tercih sebebidir.

Renk Radyo olarak, her türlü müziği dinleyicilerimize sunuyoruz ve bu doğrultuda programlarımız da oldukça geniş bir yelpazede yer almaktadır. Bu nedenle, gönüllü programcıların da farklı müzik türleri ve program türleri konusunda bilgi sahibi olmaları önemlidir. Ayrıca, programlarda kullanılacak müziklerin seçimi ve yayın saatleri gibi konularda da programcılarımızın inisiyatif alması beklenir.

Yayıncı Ol

Yayıncı programcılarımız, kendi programlarını hazırlayabilir ve sunabilirler. Ayrıca, mevcut programlara da katılarak konuk olarak yer alabilirler. Renk Radyo ekibi olarak, gönüllü programcılarımıza tüm teknik desteği sağlamaktayız. Programlar için gerekli olan hazırlıklar konusunda yardımcı oluyoruz ve YAYIN PROGRAMINI kullanmaları konusunda da gerekli eğitimi veriyoruz.

Yayıncı programcı olarak, aynı zamanda radyo yayınlarının teknik yönlerini de öğrenebilirsiniz. Radyo yayınları için kullanılan yayın ekipmanları kullanma becerisi kazanabilirsiniz. Bu sayede, radyo yayıncılığı konusunda geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz.

Renk Radyo ekibine katılarak, radyo yayıncılığı konusunda deneyim kazanabilir, kendinizi geliştirebilir ve dinleyicilerimize kaliteli ve keyifli programlar sunabilirsiniz. Siz de yayıncı programcı olarak Renk Radyo ekibinde yer almak istiyorsanız, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Renk Radyo ekibi olarak, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Renk Radyo ekibine katılmak ve yayıncı programcı olarak radyomuzda yer almak istiyorsanız, kısa bir tanıtım yazınızı iletisim@renkradyo.com adresine göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir